Svajojate gyventi miško apsuptyje? Štai keli patarimai jums

Nuosavo namo statybos yra išties sudėtingas ir ilgas procesas, Kiekvieną sprendimą stengiamės gerai apgalvoti ir nesuklysti – kad ir kaip bebūtų, tai namai, kuriuose ketiname praleisti visą likusį gyvenimą. Žinoma, be klaidų apsieiti sunku, tačiau tam ir yra visa informacija, jog galėtumėte pasistengti jų išvengti. Nemaža dalis žmonių, kurių statosi namus, svajoja gyventi šalia miško. Tai natūralumus, gamta, grynas oras ir dar daug kitų privalumų. Visgi, yra nemažai dalykų kuriuos pamirštate ar tiesiog nevertinate dėl nežinojome. Taigi, šį kartą apie juos.

Visų pirma – miškas tai gamta, kuri keičiasi ir jos nesuvaldysi. Taigi, jei jūsų tikslas tobulai švarus namo kiemas, nė lapo ant vejos, blizgančios trinkelės ir t.t. – toks pasirinkimas greičiausiai ne jums. Žinoma, visada galima atrasti daug sprendimų, tačiau miško nesuvaldysi. Jis keičiasi bėgant metų laikams, o tai reiškia krentančius spyglius, lapus, vėjo nešiojamas šakas, kankorėžius. Tai tik kelios paminėtos smulkmenos, kurios be jokios abejonės susideda ir gali tapti tikru galvos skausmu. Tai sunku tik tiems, kurie to nesitikėjo, tad ir raginame viską išsiaiškinti dar prieš priimant sprendimą, kur norite gyventi visą savo likusį gyvenimą.

Taip pat svarbu paminėti, jog perkant sklypą ar namą prie miško, gaunate ir jame gyvenančius gyvius. Taip taip, skruzdės, erkės, uodai ir daugelis kitų – tai jūsų kaimynai, kuriais atsikratyti nėra paprasta. Žinoma, tokios paslaugos kaip erkiu naikinimas gerokai palengvina situaciją, tačiau tikrai ne visus jums nemalonius gyvūnus galima išnaikinti. Jei nusižiūrėjote tam tikrą sklypą, geriausia įvertinti ten esamą situaciją ir suvokti, su kuo turėsite reikalą. Uodų ar erkiu naikinimas jums tikrai pravers, na o su kitais „kaimynais“ gali tekti ir susidraugauti.

Neretai namai prie miško negauna tiek daug saulės, kiek norisi žmonėms. Tiesa tai priklauso nuo miško tankumo iš kurios jis pusės, bet dažniausiai namo kiemas vis tik slepiasi pavėsyje. Tai nėra blogai, na o kai kuriems iš jūsų gali nuskambėtų ir kaip privalumas. Viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių, tad ir stengiamės jus supažindinti su informacija, kad išvengtumėte nusivylimų.

Na ir galiausiai – miško priežiūra. Jei gyvenate šalia miško, tai reškia, jog jūsų sklypo ribos nėra ta vieta, kur pasibaigia priežiūra. Tam, jog kiemas atrodytų gražiai ir tvarkingai, turite skirti laiko bei lėšų ir miško darbams Tai išties sunku jei viską turite atlikti patys, tad neretai yra samdomas specialus žmogus, kuris padeda tvarkyti reikiamose situacijose. Ar galite sau tai leisti? O galbūt norite gyventi ten, kur nieko nereikia daryti? Atsakykite sau į šiuos klausimus ir apsispręsti dėl gyvenamosios vietos bus gerokai lengviau.

 

Parašykite komentarą